Ön itt jár: > Kezdőlap > Használt kerékpár

Használt kerékpár

Használt kerékpár Nyíregyháza Örökösföldjén garanciával!

Tudtad, hogy nálunk beszámítás is van? Használt kerékpár Nyíregyháza, Örökös Kerékvár (KerékpárGuru) szaküzletében, most felújítva 6 hónap garanciával.

Nálunk nem kell félned a rejtett hibától, mert a beszámítás után átnézzük a biciklit és felújítjuk, amire bátran merünk félév garanciát vállalni.

Szokott lenni felnőtt és gyerek kerékpár egyaránt. De az aktuális készletről érdeklődj személyesen.

Ne csodálkozz, ha az is előfordúl, hogy azért az összegért amiért használt bringát akartál venni, nálunk újat is kapsz.

Külön kedvezmény jár azoknak, akik ezt a használt kerékpár Nyíregyháza információnkat elolvasták. Jelezd ha megékeztél hozzánk!

Mielőtt bárhol vásáronál használt biciklit, győződj meg arról, hogy van-e hozzá alkatrész. A használt Német kerékpárok agyváltóihoz nem nagyon lehet beszerezni alaktrészt sajnos. Valamit gyakran előfordúl, hogy rejtett hibákat hordoz magában. Ha kopott a fogaskerék vagy kopott az agy, akkor előfordúlhat, hogy a javítási költség annyiba kerűl mint maga a kerékpár.

Ha használt kerékpár Nyíregyháza, akkor gyere el most az Örökös Kerékvárba.

4400 Nyíregyháza-Örökösföld, Szalag út 33. (buszvégállomás mellett)

info@kerekparguru.hu